Boş Duvarınızı Renklendirin

Boş-Duvarınızı-Renklendirin

Evinizi dekore ederken mobilya seçiminizi tamamladınız, duvarınızın rengine karar verdiniz ve perdelerinizin nasıl görüneceğini düşündünüz tam o sırada boş kalan duvarlarınız dikkatinizi çekti. İçinizden burası ne kadar ne kadar boş görünüyor böyle dediniz. Bazı evlerde kullandığınız mobilyalar ve çeşitli aksesuarlar size yeter ve gayet dolu bir görünüm elde edebilirsiniz. Duvarlarınıza bakmaya fırsat bile bulamazsınız. Ama bazı evler vardır ki ne kadar eşya yerleştirirseniz yerleştirin çok boş kalır. Duvarlarında bir şeyler ister. Eğer öyle bir alana sahipseniz boş duvarınızı renklendirmek için şu önerilere bir göz atın:

  • Desenli duvar kağıtlarıyla yenilenin. Boş bir duvara iki tane tablo yerleştirmesi kolaydır ama daha farklı bir şekilde daha akılda kalıcı bir yöntem istiyorsanız, o zaman çeşitli desenleri olan duvar kağıtlarını deneyin derim. Eğer televizyonunuzu duvarınıza monte etmek istiyorsanız o zaman onun yanına pek bir şey asamazsınız ve bomboş bir duvar ortasına yerleştirmek durumunda kalırsınız bunu engellemek için desenli duvar kağıtları tam bir kurtarıcıdır.

Boş Duvarınızı Renklendirin-2

  • Duvarınızı aynalar ile kaplayarak ışıltılı bir görünüm yakalayın. Özellikle dar odalarınızda duvarınızın bir tanesini boydan boya bir ayna ile kaplamak hem ortamı daha geniş gösterecek hem içeriyi aydınlatarak şık bir görünüme kavuşturacak. Özellikle camın tam karşısındaki duvara ayna yerleştirmeniz dışarıdan gelen güneş ışığını yansıtarak etrafın iki kat daha aydınlık olmasını sağlar ve eşyalarınızın daha şık görünmesine yardımcı olur.

ayna

 

  • Kendinize bir galeri duvarı oluşturabilirsiniz. Ortaya tek bir tablo asmak yerine değişik tabloları aynı duvarda kullanarak bir kontrast yaratabilirsiniz. Böylece odanız hem çok çeşitli hem de daha orijinal bir görünümde olacaktır. Göz zevkinize hitap eden tablolar alarak yerleştirmeye başlayabilirsiniz.

 

kanvas-tablo

Yorum Ekle