Balkonunuza Çiçek Dekorasyonu İçin Öneriler

duvarda-aski-seklinde-balkon-saksilari-dekorasyon-fikirleri-ve
İnsanların huzur bulacağı ve ruhunu rahatlatacağı ortamlara ihtiyacı vardır. Yorulduğunuz ve tempo ile geçen bir günün ardından balkonunuzda oturup keyif yapabilmek, rahatlayabilmek, biraz da olsa huzur bulmanızı sağlayabilecek bir seçim sizin için iyi olabilir. Balkonunuzda otururken göz zevkinize hitap edecek modern ve göze hoş gelen objeler size güzel bir ortam sağlayacaktır. Peki, bu modern havayı ve pozitif enerjiyi nasıl sağlayabilirsiniz? Balkonlarınızı çiçekler ve bitkiler ile yapabileceğiniz çeşitli tasarımlar ve modeller ile muhteşem bir görüntüye kavuşturabilir ve huzurlu bir dinlenme alanı şekline getirebilirsiniz. Çiçekler, hem görüntüleri ile hem de temiz kokuları ile bize dekor konusunda oldukça fazla yardımcı olacaktır.

Bulabileceğimiz objeler ile beraber çiçekleri bir araya getirebileceğimiz ve değerlendirebileceğimiz birden fazla seçenek bulunmaktadır. Gelin bakalım bunlar neler?

  1. Bisküvi, çay, kahve kutuları çiçek tasarımlarını hazırlarken kullanılabilecek en ideal objelerdir. Evinizde bulundurduğunuz kutuları değerlendirebileceğiniz gibi balkonunuzda da kullandığınız eşyalar ile uyumlu olabilecek ya da renk katabilecek yepyeni kutular alabilirsiniz. Kutularınızı hazırladıktan sonra yapacağınız tek ve en önemli şey taze çiçeklerinizi yerleştirmektir.cicek-resimleri-4
  2. Sulama kapları çiçekleriniz ile hazırlayabileceğiniz tasarım alanlarında kullanılabilecek bir başka seçenektir.
  3. Balkonunuzda duran masa üstüne veya balkonunuzda yer alan en uygun köşelerde hoş bir dekor hazırlayabilirsiniz. Üzerine mumlar koyacağınız bir tepsi, mumların yanına taşlar koyarak yanına şirin bir vazo içinde yerleştireceğiniz çiçekleri ekleyebilirsiniz. Bu fikir balkonunuzda hem romantik bir hava oluşturacak hem de balkonunuza renk katacaktır.
  4. Seramik objelerin içine yerleştirilerek oluşturulan çiçeklerinizi balkonunuzda uygun bulduğunuz herhangi bir yerde değerlendirebilirsiniz.vazo
  5. Cam kavanozlar içine yerleştirilecek çiçekler hem kavanozlara enerji katacak hem de balkon dekorasyonu için kullanılabilecek farklı bir alternatif olacaktır.

Ev Dekorasyonunuz ve daha bir çok ürün için evgor.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Ekle