2015’in İndirimli Köşe Takımları

Evgör Mobilya 2015’in indirimli köşe takımlarını belirledi. Modern çizgiden ayrılamayanlar ve yeni evlenenler için olağanüstü fırsatlar sunan Evgör Mobilya; her yıl olduğu gibi 2015’te de indirimli köşe takımlarını belirledi. İşte onlardan bazıları…

firey-corner-kose-takimi-42497-73-B

Konforlu aynı zamanda kullanışlı yapısı ve uygun fiyatı ile Firey Corner köşe takımı, 2015 in en dikkat çekici indirimli köşe takımları arasında yer alıyor. Aynı zamanda depolama işlevi de gören sandıklı takım, açılıp puf ile de birleştirilince oldukça büyük 2 kişilik bir yatak haline geliyor. İskeletinde gürgen kullanılmış olan Firey Corner indirimli köşe takımı fonksiyonel kullanımı ve çok cazip fiyatı ile Evgör Mobilya’da modern ve rahat bir tarzı tercih edenleri bekliyor.

 

erson-modern-kose-takimi-49813-66-B

 

Siyah ve beyazın asaletini oturma odalarınıza taşıyan Erson indirimli köşe takımı, kaliteli malzemesi, modern ve rahat yapısıyla evinizin vazgeçilmezi olacak bir takım. Farklı renk kombinlerini de uygulatabileceğiniz takım, aynı zamanda yatak olma özelliğine de sahip.

belcika-kose-takimi-55415-73-B

 

Gökyüzünün güzelliğini oturma odanıza taşıyan 2015 in en gözde indirimli köşe takımlarından Belçika köşe takımı, rahatı ve konforu ön planda tutanların beğenisine sunulmuş durumda. Yine yatak olma özelliğine sahip olan Belçika Köşe Takımı zarafeti, şıklığı ve modayı yakından takip edenlerin en beğendiği ürünlerden biri.

panamera-modern-kose-takimi-indirimli-kose-takimlari-201-27559-22-B

 

Panamera Modern Köşe Takımı ile hayalleriniz gerçek oluyor. Hem sandık hem yatak olma özelliğine sahip bu indirimli köşe takımı, asil renkleri ve saygın duruşu ile 2015 in en gözde takımları arasındaki haklı yerini almış durumda.

Yorum Ekle